Durim Gerguri
Feja dhe Shkenca

Kuriozitete Shkenca dhe Islami

Shkenca dhe Islami (Kuriozitete)

Doja te hapja nje teme mbi evolucionin qe po ben Shkenca ne dem apo ne favor te races njerezore.Do mundohem qe disa materiale ti ilustroj me hadithe apo me ajete kuranore dhe te jete per hajer inshaAllah.

- Armatimet e ushtrise moderne ... (lazer)

...mos u habisni me asgje..

Videoja titullohet Star Wars ne Irak..(Lufta e "yjeve" ne Irak)


Dailymotion - Laser Tactique Ã* Haute Energie (THEL) 1/2 - une vidéo
2You need to upgrade your Flash Player2
 


Dailymotion - Laser Tactique Ã* Haute Energie (THEL) 2/2 - une vidéo
2You need to upgrade your Flash Player2
 

Nese doni te dini mbi kete teknike te re duhet ti ktheheni apo te kerkoni rreth Nikolla Tesla-s...


YouTube - BIGGG TESLA COIL OF OKLAHOMA
2You need to upgrade your Flash Player2
 


Beni nje kerkim ne google mbi H.A.A.R.P dhe Gwen tower...do shikoni si nepermjet valeve elektromagnetike mund te kontrollohet mendja e njeriut..(ose referojuni postimeve rreth valeve ne fillim te temes sime tek Shkenca me titull Simbolet,forca terheqese dhe misteri ne univers*)

Fotografitë e Bashkëngjitura
   
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free